Dwa mieszkania w jednym. Dla rodziny lub wynajem

lokalizacja: Czernica, Wojska Polskiego

511 500 PLN

6 200 PLN / m2

Opis nieruchomości

Duże mieszkanie blisko Wrocławia

Możliwość podziału na 2 osobne lokale

3 pokoje, 2 łazienki, 2 kuchnie, 2 balkony


Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania w Czernicy pod Wrocławiem. Na nieruchomość składają się dwa połączone mieszkania. Mniejsze, jednopokojowe o powierzchni około 34m2 oraz większe dwupokojowe około 48m2. Do obu mieszkań przynależą balkony i piwnice. Całość może być wygodnym domem dla dużej rodziny.
Nieruchomość wymaga dużego odświeżenia, stwarza to możliwość własnej aranżacji i dokonania zmian poprawiających funkcjonalność nieruchomości.

Miejscowość Czernica jest świetnie skomunikowana z Wrocławiem. Niedaleko jest stacja kolejowa i przystanki autobusowe. Dojazd samochodem jest możliwy kilkoma drogami. Czas przejazdu koleją do Dworca Głównego to 20 minut, autem do Centrum miasta to około 40 minut.
W najbliższej okolicy znajduje się supermarket, sklep osiedlowy, apteka, przychodnia, szkoła i przedszkole.
Wokół miejscowości są liczne tereny zielone, las oraz rzeka Odra. Zapewnia to miejsce do spacerów, jazdy na rowerze i innych form rekreacji.
Zapraszam na bezpłatną prezentację.

Wirtualny spacer po nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Moc Nieruchomości Sp. z o.o.

Konrad Konta
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.