Pałac z pozwoleniem na rozbudowę

lokalizacja: Komorniki

3 000 000 PLN

214 PLN / m2

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną - możliwość zakupu Pałacu z przełomu XIX i XX w., w malowniczych Komornikach, w gminie Ruja, w woj. dolnośląskim. Dlaczego to wyjątkowa okazja? Bo…
oferujemy ją w pakiecie z gotowym pomysłem na dochodowy biznes na prężnie rozwijającym się rynku prywatnych usług około medycznych.
Obecny właściciel nabył nieruchomości, stanowiące przedmiot oferty, pod koniec 2018r., wykonał część prac związanych z wymianą instalacji elektrycznych oraz technicznych na terenie całego ogrodu, uporządkował teren, a także zaaranżował oczko wodne.
Prywatne domy opieki cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem, a wśród zamożniejszych Polaków, czy też naszych zachodnich sąsiadów, stają się już niemal standardem. Coraz częściej przy wyborze ośrodka decydujący głos przejmują sami „zainteresowani”, czyli rezydenci-seniorzy, w pełni świadomi upływającego czasu oraz wygód, na jakie jeszcze u schyłku życia mogą sobie pozwolić. Priorytet traci „lokalizacja w centrach miast” (w tym zgiełku niech kotłują się młodzi), a na piedestał wychodzą - jakość oraz zakres usług medycznych, a także możliwość prowadzenia ciekawego, aktywnego życia i realizacji pasji,
na które wcześniej wciąż brakowało czasu.
Główne Cechy Nieruchomości:
1. Historyczny Pałac: Ten majestatyczny pałac, który zachwyca swoją architekturą, oferuje nie tylko unikalne doświadczenie estetyczne, ale także bogatą historię, która stanowi niepowtarzalne tło dla prowadzenia biznesu w dziedzinie hipoterapii.
2. Ośrodek Hipoterapeutyczny: Przemiana budynku mieszkalno-biurowego w ośrodek hipoterapeutyczny to doskonała okazja na zaangażowanie się w rozwijającą się branżę medyczną. Hipoterapia to skuteczna metoda terapii, a pałac w Komornikach oferuje doskonałe warunki do jej prowadzenia.
3. Kontakt z Przyrodą: Jednym z głównych atutów tego projektu jest bliski kontakt z przyrodą. Malownicze Komorniki otaczają piękne tereny wiejskie, które dodają uroku i wartości terapeutycznej działalności.
4. Brak Ograniczeń Konserwatorskich: Istotnym elementem tej propozycji inwestycyjnej jest brak ograniczeń ze strony konserwatora zabytków, co pozwala na pełną swobodę w dostosowywaniu nieruchomości do potrzeb ośrodka hipoterapeutycznego i nie tylko..
Warunki Inwestycji:
Dziennik budowy i część prac rozpoczętych gwarantuje szybki start działalności po zakupie.
Elastyczność Projektu: Projekt ośrodka hipoterapeutycznego może być dostosowany do indywidualnych potrzeb i wizji nowego właściciela.
Lokalizacja: Komorniki to urokliwa miejscowość z dogodnym dostępem do większych miast, co ułatwia zarówno dostęp do klientów, jak i rekrutację personelu.
Potencjał Dochodowy: Rynek usług około medycznych, zwłaszcza hipoterapii, rozwija się dynamicznie, oferując znaczny potencjał dochodowy.

Głównym celem działań Biura jest znalezienie dla obiektu nowego Inwestora, ale obecny właściciel nie wyklucza także możliwości podjęcia partnerskiej współpracy (w ramach spółki), obejmującej zarówno przebudowę obiektu, jak i opracowanie strategii oraz wspólne poprowadzenie biznesu. 
Nie przegap tej wyjątkowej okazji inwestycyjnej w Komornikach! Zadzwoń i umów się na prezentację 

 

Kontakt do opiekuna:

Moc Nieruchomości Sp. z o.o.

Jolanta Opałka
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.