Działka Inwestycyjna pod szeregi super lokalizacja

lokalizacja: Nysa, Adama Mickiewicza

1 560 000 PLN

301 PLN / m2

Opis nieruchomości

Są takie oferty, które dopiero po głębszej weryfikacji i analizie, czy ze względu na lokalizację czy inny wzgląd, stają się diamentem.Zapoznaj się z tą ofertą i zobacz potencjał.Działka o pow. 5185 m2 
położona w Nysie przy ul. Mickiewicza, to lokalizacja wymarzona dla potencjalnych klientów chcących zamieszkać w niedalekiej odległości od wału dzielącego jezioro Nyskie i blisko parku oraz centrum Nysy. Na przeciwko oferowanej nieruchomości powstało duże osiedle mieszkaniowe "Belweder" , co jest niewątpliwie atutem ze względu chociażby na nową infrastrukturę; sklepy, ścieżki rowerowe to już standard w tej części miasta. Na oferowanym gruncie w latach 90- tych właściciel zaczął budowę domu o pow. 450 m2. budowa zatrzymała się na stanie surowym otwartym, do budowy tej nieruchomości zostały użyte najlepsze technologie i materiały.Na końcu działki wybudowane zostały również garaże do których podciągnięte zostały media/kanalizacja.Na tym gruncie Deweloper/ inwestor  może budować na spec ustawie osiedle domków w zabudowie zarówno bliźniaczej jak i szeregowej, to reguluje studium uwarunkowań. Planowane wejście MPZP na rok 2022.W pobliżu: sklepy, szkoła, przedszkole, żłobek, przestanek autobusowy. 

Zadzwoń i umów się na prezentację.

Kontakt do opiekuna:

Moc Nieruchomości Sp. z o.o.

Jolanta Opałka
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.